Biudžetinė įstaiga, 191777611, Aukštaičių a. 10, Subačius, LT-40406 Kupiškio r.,  tel.: 8-459-55285, e.paštas: rastine@gimnazija.subacius.lm.lt

Kupiškio r. Subačiaus gimnazija

2017-05-30

  

2016-2017 mokslo metais dalyvavome trijuose eTwinning projektuose. Su anglų kalbos mokytoja Danute Šukiene ir šeštos klasės mokinių komanda prisijungėme prie Graikijos Iraklio mokyklos organizuoto projekto Learning adventures with Multicultural Mystery Skype. Projekte dalyvavo mokyklos iš 12 ES šalių. Šio projekto tikslas tobulinti geografijos ir anglų kalbos žinias

bendravimui internetu naudojant „Skype“. Tai leido mums pažinti kitų šalių geografiją, susirasti naujų draugų. Mes pristatėme savo šalį, mokyklą kitiems projekto dalyviams. Turėjome tiesioginį pokalbį su Graikijos ir Turkijos moksleiviais. Šeštokams tai paliko didžiulį įspūdį. Mokiniai pasikeitė elektroniniais adresais ir tikimės tęsti bendravimą kitais metais, nes projektas nesibaigė.

Su II ir III gimn. kl. mokiniais prisijungėme prie kampanijos „eTwinning Kalėdos”. Jo tikslas – atskleisti paslaptį, kaip programa „eTwinning“ gali padėti vaikams sužinoti apie Kalėdas kitose mokyklose ir šalyse. Dalyvavo septynios Lietuvos mokyklos. Turėjome sukurti 2 minučių filmuką „Sustok, akimirka žavinga“. Tam reikėjo pasitelkti filmo kūrimo bei vaidybinius gebėjimus. Mokiniai pasidžiaugė šventinėmis emocijomis kartu. Čia mūsų filmukas https://twinspace.etwinning.net/31939/materials/videos

Su 7 klasės mokinių grupe vykdėme projektą rusų kalba „Страна, где я живу“. Turėjome partnerius 5-iose Ukrainos mokyklose. Mūsų veikla buvo skirta savo šalies pristatymui rusų kalba padlet lentoje arba kuriant vaizdo siužetus. Mokiniams tai buvo nauja patirtis, kuri leido geriau pažinti Lietuvą, palyginti ją su Ukraina ir tobulinti rusų kalbos įgūdžius, bei susirasti bendraminčių.

Geografijos mokytoja metodininkė Lina Racevičienė

 

Elektroninis dienynas

 

 

 

Kiekvienas sistemos vartotojas turi prisijungimo vardą ir slaptažodį. Jei iškilo neaiškumų, klauskite gimnazijos administracijos.

Savaitės klausimas

Kiek laiko kasdien skiriate aktyviai fizinei veiklai (sportui, darbui sode, lauke ir pan.)?

apie 30 min. - 50%
iki 1 val. - 33.3%
1–2 val. - 16.7%
2–3 val. - 0%
daugiau negu 3 val. - 0%

Viso balsavo: 6