Biudžetinė įstaiga, 191777611, Aukštaičių a. 10, Subačius, LT-40406 Kupiškio r.,  tel.: 8-459-55285, e.paštas: rastine@gimnazija.subacius.lm.lt

Kupiškio r. Subačiaus gimnazija

PRANEŠIMAS APIE KUPIŠKIO R. NORIŪNŲ JONO ČERNIAUS PAGRINDINĖS MOKYKLOS IR KUPIŠKIO R. SUBAČIAUS GIMNAZIJOS REORGANIZAVIMO SĄLYGŲ PARENGIMĄ

Reorganizavimo sąlygos>>>

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.101 straipsnio 1 dalimi ir Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų įstatymo 14 straipsnio 7 dalimi, pranešame apie parengtas reorganizavimo sąlygas. Reorganizuojamas juridinis asmuo – Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla; teisinė forma – biudžetinė įstaiga; buveinės adresas – Melioratorių g. 5, Noriūnų k., Kupiškio r. sav.; juridinio asmens kodas – 290051480; 

duomenys apie juridinį asmenį kaupiami ir saugomi Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre. Reorganizavime dalyvaujantis juridinis asmuo – Kupiškio r. Subačiaus gimnazija; teisinė forma – biudžetinė įstaiga; buveinės adresas – Aukštaičių a. 10, Subačius, Kupiškio r. sav.; juridinio asmens kodas – 191777611; duomenys apie juridinį asmenį kaupiami ir saugomi Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre. Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla reorganizuojama prijungimo būdu, t. y., iki 2020 m. rugpjūčio 31 d. ji prijungiama prie Kupiškio r. Subačiaus gimnazijos. Po reorganizavimo pasibaigianti biudžetinė įstaiga – Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla. Po reorganizavimo veiksianti biudžetinė įstaiga – Kupiškio r. Subačiaus gimnazija, kuri perima Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos teises ir pareigas. Su reorganizavimo sąlygomis, po reorganizavimo veiksiančios Subačiaus gimnazijos nuostatų projektu, Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos ir Subačiaus gimnazijos praėjusių trejų finansinių metų metinių ataskaitų rinkiniais bei metinėmis veiklos ataskaitomis galima susipažinti: www.kupiskis.lt; www.noriunai.kupiskis.lm.lt; www.gimnazija.subacius.lm.lt; Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinėje mokykloje, Melioratorių g. 5, Noriūnų k., Kupiškio r. sav., ir Kupiškio r. Subačiaus gimnazijoje, Aukštaičių a. 10, Subačius, Kupiškio r. sav., (išskyrus karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje laikotarpiu)nuo skelbimo išspausdinimo dienos (darbo dienomis nuo 9 iki 12 val. ir nuo 13 iki 16 val.) iki reorganizavimo pabaigos dienos.

 

Laikinai einanti Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus                        Rita Grinevičienė

pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigas

 

Kupiškio r. Subačiaus gimnazijos direktorė                                     Vida Šeškuvienė

Elektroninis dienynas

Kiekvienas sistemos vartotojas turi prisijungimo vardą ir slaptažodį. Jei iškilo neaiškumų, klauskite gimnazijos administracijos.

Savaitės klausimas

Kiek laiko kasdien skiriate aktyviai fizinei veiklai (sportui, darbui sode, lauke ir pan.)?

apie 30 min. - 50%
iki 1 val. - 33.3%
1–2 val. - 16.7%
2–3 val. - 0%
daugiau negu 3 val. - 0%

Viso balsavo: 6