2020-04-08

„Gelbėkit vaikus“ dienos centrų vaikams - kompiuteriai

Praėjo dar viena karantino savaitė. Praėjo savaitė, kai mokiniai mokosi nuotoliniu būdu. Ne visi vaikai namuose turi kompiuterį ir interneto ryšį.

Organizacijos „Gelbėkite vaikus“ darbuotojai pasirūpino, kad vaikų dienos centrą lankantys vaikai turėtų galimybę mokytis namuose.

Bitė Lietuva padovanojo Subačiaus gimnazijos Vaikų dienos centro mokiniams keturis stacionarius kompiuterius su nemokamu interneto ryšiu visam karantino laikotarpiui. Kompiuteriai perduoti mokiniams, kad jie turėtų galimybes sėkmingai ugdytis namuose.

Ačiū rėmėjams.