Biudžetinė įstaiga, 191777611, Aukštaičių a. 10, Subačius, LT-40406 Kupiškio r.,  tel.: 8-459-55285, e.paštas: rastine@gimnazija.subacius.lm.lt

Kupiškio r. Subačiaus gimnazija

 

 

Pasiekimai olimpiadose  

 

Alma Mikonytė

2017/2018 m.m. (11 klasė)

24-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajono etapas – II vieta

2016/2017 m.m. (10 klasė)

23-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajono etapas – I vieta

Almantas Kunskas

2018/2019 m.m. (12 klasė)

25-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajono etapas – III vieta

 

2017/2018 m.m.(11 klasė)

24-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajono etapas – III vieta

2016/2017 m.m. (10 klasė)

23-osios Lietuvos mokinų dailės olimpiados rajono etapas – III vieta

2015/2016 m.m. (9 klasė)

Rajoninė dailės olimpiada - I vieta

Miglė Nagrockytė

2016/2017 m.m. (10 klasė)

23-osios Lietuvos mokinų dailės olimpiados rajono etapas – II vieta

Silvija Janonytė

2016/2017 m.m. (10 klasė)

Lietuvos mokinų technologijų olimpiados rajono etapas – II vieta

Adas Tamošiūnas

2018/2019 m.m. (11 klasė)

31-osios Lietuvos mokinių geografijos olimpiados rajono etapas – III vieta

Viktorija Banytė

2018/2019 m.m. (11 klasė)

26-osios Lietuvos mokinių rusų kalbos olimpiados rajono etapas – II vieta

Augustina Nicaitė

 

2017/2018 m.m.(10 klasė)

Lietuvos mokinių rusų kalbos olimpiados rajono etapas – III vieta

2015/2016 m.m. (8 klasė)

Rajoninė technologijųl olimpiada - III vieta

Greta Giniotytė 2017/2018 m.m. (10 klasė)

51-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajono etapas – III vieta

Lina Grigaitė 2017/2018 m.m. (10 klasė)

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajono etapas - III vieta

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada – II vieta

Urtė Strylaitė

2017/2018 m.m.(10 klasė)

Respublikinis anglų kalbos konkursas – I

2015/2016 m.m. (9 klasė)

Rajoninė dailės olimpiada - II vieta

Austėja Astravaitė

2017/2018 m.m. (10 klasė)

Kupiškio rajono informacinių technologijų turnyras  - III vieta

Tomas Budrys

2017/2018 m.m.(9 klasė)

Kupiškio rajono informacinių technologijų turnyras  - III vieta

2015/2016 m.m. (7 klasė)

Kupiškio rajono informacinių technologijų turnyras  - II vieta

Evelina Balnaitė

2017/2018 m.m.(9 klasė)

24-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajono etapas – I vieta

Goja Mikoleikaitė

2018/2019 m.m.(10 klasė)

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajono etapas - II vieta

2017/2018 m.m.(9 klasė)

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajono etapas - II vieta

2015/2016 m.m. (7 klasė)

Rajoninė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada - II vieta

Emilis Kazakevičius

2018/2019 m.m.(10 klasė)

52-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajono etapas – II vieta

57-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajono etapas – III vieta

2017/2018 m.m.(9 klasė)

51-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajono etapas – II vieta

Nojus Ragauskas

2017/2018 m.m.(9 klasė)

51-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajono etapas – II vieta

Karolina Petronytė

2017/2018 m.m.(9 klasė)

24-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajono etapas – II vieta

Karolina Likšaitė

2017/2018 m.m.(9 klasė)

24-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajono etapas – III vieta

Justina Binkytė

2017/2018 m.m.(9 klasė)

24-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajono etapas – III vieta

Deimantas Stanevičius

2018/2019 m.m. (9 klasė)

52-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajono etapas – I vieta

57-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajono etapas – II vieta

 

2017/2018 m.m.(8 klasė)

24-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajono etapas – III vieta

Lietuvių kalbos  olimpiada – III vieta

Kupiškio r. mokyklų 5-8 klasių gamtos mokslų olimpiada (Biologija) – III vieta

Kupiškio r. mokyklų 5-8 klasių gamtos mokslų olimpiada (Fizika) – III vieta

2015/2016 m.m. (6 klasė)

Rajoninė matematikos olimpiada - III vieta

Rajoninė gamtos mokslų olimpiada - III vieta

Lukas Baranauskas

2017/2018 m.m.(8 klasė)

Kupiškio rajono informacinių technologijų turnyras  - III vieta

2015/2016 m.m. (6 klasė)

Kupiškio rajono informacinių technologijų turnyras  - II vieta

Olga Dulys

2018/2019 m.m. (9 klasė)

52-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajono etapas – I vieta

 

2016/2017 m.m. (7 klasė)

Rajoninė gamtos mokslų olimpiada (biologija) - II vieta

2015/2016 m.m. (6 klasė)

Rajoninė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada - III vieta

Ineta Labanauskaitė

2016/2017 m.m. (6 klasė)

Lietuvos mokinų technologijų olimpiados rajono etapas – I vieta

Lukas Ulkė

 2017/2018 m.m.(7 klasė)

Rajoninė matematikos olimpiada - II vieta

Kupiškio r. mokyklų 5-8 klasių gamtos mokslų olimpiada (Fizika) – II vieta

 

2015/2016 m.m. (5 klasė)

Rajono meninio skaitymo konkursas - III vieta

 Rajoninė matematikos olimpiada - III vieta

Jokūbas Pilkauskas

2018/2019 m.m. (8 klasė)

Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajono etapas – II vieta

Solveiga Pavydytė

2018/2019 m.m. (8 klasė)

25-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajono etapas – III vieta

Rugilė Pilkauskaitė

 

2016/2017 m.m. (5 klasė)

Rajoninė gamtos mokslų olimpiada (biologija) - II vieta

2015/2016 m.m. (4 klasė)

„Dainų dainelė 2016" laureatė

Mintarė Kotryna

Meškerytė

2018/2019 m.m. (7 klasė)

Kupiškio r.  matematikos 5-8 klasių mokinių olimpiada – II vieta

 

2017/2018 m.m.(6 klasė)

Lietuvių kalbos  olimpiada – II vieta

 2016/2017 m.m. (5 klasė)

Rajoninė matematikos olimpiada  - II vieta

Livija Petraitytė

2016/2017 m.m. (5 klasė)

Rajoninė matematikos olimpiada - II vieta

Ugnė Jankauskaitė

2018/2019 m.m.(7 klasė)

Lietuvių kalbos  olimpiada – II vieta

 

2017/2018 m.m.(6 klasė)

Lietuvių kalbos  olimpiada – II vieta

 2016/2017 m.m. (5 klasė)

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada 5-8 klasių mokiniams - II vieta

Herkus Stašiūnas

2017/2018 m.m.(5 klasė)

Kupiškio rajono informacinių technologijų turnyras  - III vieta

Emilis Ragauskas

2017/2018 m.m.(5 klasė)

Kupiškio r. mokyklų 5-8 klasių gamtos mokslų olimpiada  – II vieta

Domantas Pilkauskas

2017/2018 m.m.(5 klasė)

Kupiškio r. mokyklų 5-8 klasių gamtos mokslų olimpiada  – III vieta

Augustė Krisiūnaitė

 2018/2019 m.m. (5 klasė)

Nacionalinio mokinių raštingumo konkurso „Mažasis diktantas" rajono etapas – II vieta

Kupiškio r.  matematikos 5-8 klasių mokinių olimpiada – III vieta

Viltė Naujokaitytė

 2018/2019 m.m. (5 klasė)

Nacionalinio mokinių raštingumo konkurso „Mažasis diktantas" rajono etapas – II vieta

Emilija Pilkauskaitė

 2018/2019 m.m. (5 klasė)

Nacionalinio mokinių raštingumo konkurso „Mažasis diktantas" rajono etapas – II vieta

Joris Nagrockis

2017/2018 m.m.(3 klasė)

Lietuvos pradinukų matematikos olimpiados rajono etapas – III vieta

Gabrielė Simanavičiūtė

2018/2019 m.m. (4 klasė)

Nacionalinio mokinių raštingumo konkurso „Mažasis diktantas" rajono etapas – II vieta

Marius Razmislavičius

2018/2019 m.m. (4 klasė)

Nacionalinio mokinių raštingumo konkurso „Mažasis diktantas" rajono etapas – III vieta

Elektroninis dienynas

Kiekvienas sistemos vartotojas turi prisijungimo vardą ir slaptažodį. Jei iškilo neaiškumų, klauskite gimnazijos administracijos.

Savaitės klausimas

Kiek laiko kasdien skiriate aktyviai fizinei veiklai (sportui, darbui sode, lauke ir pan.)?

apie 30 min. - 50%
iki 1 val. - 33.3%
1–2 val. - 16.7%
2–3 val. - 0%
daugiau negu 3 val. - 0%

Viso balsavo: 6